Категории

.

Категории

.

2 елемента по CE водоустойчив IP67 PF 60 W AC85-277V led драйвер 12-20Cx3B 900MA DC35-68V постоянен ток за led прожектор Безплатна доставка

2 елемента по CE водоустойчив IP67 PF 60 W AC85-277V led драйвер 12-20Cx3B 900MA DC35-68V постоянен ток за led прожектор Безплатна доставка

BGN 43.00 BGN 44.78

Наличност
Налично


2 Парчиња од Страна на TUV-EMC LVD CE Сертификација Изолација Водоотпорен IP67 40-60 W AC85-277 V LED Драјвер 12-20 Cx3 B 900m A DC35-68 V Постојан Струја LED Напојување За Floodlight Бесплатен Превозот
Информација за производот : Име : LED возење напојување Бренд : SUNSPURT Спецификации : 12-20 C*3Б Големина : 140*42*30ММ 12-20 Серија 3, Паралелно од Страна на TUV-EMC LVD CE Сертификација
Производ параметри : Влезен напон : AC 85-277 V Излезен напон : DC 35-68 V Излез тековната : 850-900 MA Ефикасност : >90% фактор на Моќ : престапна>0.95 Тежина : 302 G Водоотпорен IP67
Карактеристики на производот : Фабрика за директна продажба! Изолација Три години гаранција! Висок квалитет на Висок квалитет на проектот Долг живот capacitor Ефикасност на Ниво : V Висока ПРЕСТАПНА ефективни Постојан Струја Оган retardant материјал школка! За LED крушка светилка За Таванот Светилка За Панел светлина За Дискутираше во Текот температура заштита во Текот напон заштита

Основни характеристики

Мощност:
LC60W12 20C3B
Цвят:
Сребро
Тип Елемент:
Трансформатори И Осветление
документ:
CE, EMC,LVD, RoHS
търговска марка:
САНСПУРТ
Материал:
алуминиева мивка
Входно Напрежение:
ПРОМЕНЛИВ ТОК 85-277 В
Характеристики:
Постоянен Ток
Изходен Сигнал:
850-900MA
Входен Сигнал:
50/60 HZ 0,3 А МАКС.
Изходно Напрежение:
DC 35-68V
Гаранция:
3 години
Тегло:
302g
Номер На Модела:
LC12-20*3-водоустойчив
Диапазон на мощност:
40-60 W
Ефективност:
>90%
Фактор на мощността(PFC):
>0.95
Размер:
140*42*30mm
изолация:
ДА
Хармоника:
Сертификат:
By TUV-EMC LVD
Технически характеристики:
12-20 Серия 3 Паралел
пулсация на:
Водоустойчив:
IP67

Избор на клиенти