Категории

.

Категории

.

за jeep Cherokee KL 2014 2015 dashmats аксесоари за стайлинг на автомобили покриване на арматурното табло

за jeep Cherokee KL 2014 2015 dashmats аксесоари за стайлинг на автомобили покриване на арматурното табло

BGN 36.78

Наличност
Налично

ова е посебен за левата рака диск модел,ако треба десната рака диск,ве молиме контактирајте ме.
имаме овие бои можете да изберете
Политика На Враќање
Гаранција/Враќање
Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку.
Посебни услови :
· За замена, стока, мора да се врати во рок од 30 дена од денот на приемот и во оригиналното пакување
· Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена.
· Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат средства.
· Не се враќа ќе бидат прифатени ако оригинално пакување е оштетена и/или исчезнати додатоци.
· Кратко-пратки наредби мора да бидат пријавени во рок од 5 дена од испорачани датум.
· Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
· Враќање на средствата може да се издаде ако замена не е достапна.
· Сите трошоците за превозот се неповратни.
· Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период.
· Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока.
Барањето за Враќање
Ве молиме контактирајте со нас со оставајќи ни порака.

Основни характеристики

Името На Цвета:
черен, черен с червен ръб
Името На Модела:
Б-пламък
Дължина На Продукта:
130cm
Широчина На Елемента:
10cm
Височина На Продукта:
10cm
Тегло На Продукта:
0.5kg
Диаметъра На Продукта:
1
специални характеристики:
светлината на капака
Поставянето На Стикери:
Информационен панел
Тип Елемент:
Постелки И Килими
търговска марка:
ENJOYTOUR
Вид На Материала:
Синтетично Влакно
Запълващ Материал:
Синтетично Влакно

Избор на клиенти