Категории

.

Категории

.

Авто освежители за въздух за отстраняване на дим за Nissan Versa Sentra Altima Maxima Leaf 370z Gt-R Измамник Juke Pathfinder Armada за пречистване на въздуха

Авто освежители за въздух за отстраняване на дим за Nissan Versa Sentra Altima Maxima Leaf 370z Gt-R Измамник Juke Pathfinder Armada за пречистване на въздуха

BGN 23.00 BGN 24.78

Наличност
Налично


Опис :
1. Материјал : Пластични + метал 2. Боја : Црна, Црвена Сино злато Сиво Сребрена Зелена 3. Индикација Светлина : Сина LED 4.Најважно е со совршен натпревар помеѓу импулс негативни јони и озонската, овој нов производ може да се добиваат подобри ефекти за елиминирање на лошите мириси и убивање на вирусот. 5. Работа Темп : -10-40 целзиусови степени Технички податоци : 1. Извор на енергија : автомобил запалка приклучок 12 V/DC, 110 V240 V/AC, 50(60 ) Hz (незадолжително); 2. Моќ : 0.8 W . 3. Негативните јони : 3800000 компјутери/cm3 . 4. О 3 0.02 ппм .
5.Mainy употреба : Автомобил,канцеларија и дома .
Како да се работи : 1)ги Користи во автомобил,едноставно приклучете го во автомобил запалка приклучок; 2) користење на домашна и за статистика со ЕУ/AU адаптер.
И ние ќе праќаш пар слободни рефлексивни налепница!!
Фото Шоу
Answer : ___________________________ Note :
Сите слики се направени од вистински производи, но не се сигурни бои апсолутно ист како и стоката, бидејќи на различни материјали, снимање на животната средина, светлина, екранот и др. Ве молиме проверете ги пакет и изгледот на производи откако ќе ја прими пратката. Ве молиме контактирајте со нас ако постои било каква штета или квалитетот прашање.
Превозот :
1. Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
2. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена по исплата потврда.
3. Како сезона, ќе биде потребно подолго време да се испорача.
Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Освежители За Въздух
Форма:
Твърд
търговска марка:
мучки
Името На Модела:
26693
Вид На Материала:
Пластмаса
Тип:
Запыление
специални характеристики:
идеално съвпадение между импульсными отрицателни йони и озон

Избор на клиенти