Категории

.

Категории

.

Неръждаема Стомана На Праговете На Кутията Накладки Накладки Накладки За Hyundai Tucson 2015 Добре Дошли На Педала Стикер Аксесоари За Полагане На Автомобили

Неръждаема Стомана На Праговете На Кутията Накладки Накладки Накладки За Hyundai Tucson 2015 Добре Дошли На Педала Стикер Аксесоари За Полагане На Автомобили

BGN 40.00 BGN 46.21

Наличност
Налично


Добредојде! Ви благодариме за вашата посета. Во нашата Продавница сите Автомобил Производител на производи се достапни. Ве молиме да се чувствуваат слободни да се провери во нашата продавница(). И т тој боја можеби имаат некои разликата се должи на слика зеде во друга светлина. Ако ви се грижат за боја и било quetions, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Имаат Среќен шопинг искуство во нашата продавница.
Опис На Производот
Предмет : Нерѓосувачки Челик Врата Sill Покрие Scuff Плоча Намали За Hyundai Tucson 2015 2016 Година Добредојдовте На Возилото Налепница Стил Покрие Додатоци
Материјал&Боја На : Нерѓосувачки Челик,Црна.
Функција : Одлична Декорација и Заштита Направени од квалитетни Нерѓосувачки Челик 4 парчиња/set(автомобилот 3 M лепило се вклучени) Лесен за инсталација
Поврзани Објекти
Предмети Слика&Detail
За НАС 666 авто делови компанија фокусирана на производство и продажба на авто делови, авто делови, преку подобрување на дизајнот надградби да се направи нашите автомобили повеќе убави и издржливи. Ако сте автомобил лице, ќе знаете што е потребно нешто. Главни производи вклучуваат различни модели на класичен бренд за Внатрешни Додатоци и Надворешност додатоци, и така, на пример : на педалот за гас на возилото, рачки на вратите, перница, шиење, клучни случаи, светлина веѓите, и така натаму.
Shippment
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

Основни характеристики

Името На Цвета:
Външно, Вътрешно, Външно И Вътрешно
Тип Елемент:
Вътрешна Гипс
Тегло На Продукта:
1.6kg
Вид На Материала:
неръждаема стомана
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Широчина На Елемента:
8cm
Година:
2015 2016
търговска марка:
ABAIWAI
Дължина На Продукта:
60cm
Името На Модела:
За Hyundai Tucson Тампон На Прага На Вратата
Височина На Продукта:
1.5cm
Тип Елемент:
Хромирани Полагане
Място на произход на стоката:
Гуангдонг, Китай (континентален)
Състояние:
100% Чисто Нов
Модел На Автомобила:
За Hyundai Tucson 2015 2016

Избор на клиенти