Категории

.

Категории

.

Многофункционален автомобилен противоскользящий мат гума мобилен лепкава таблото телефон полк противоскользящий подложка за GPS MP3 мобилен телефон оформление на ?

Многофункционален автомобилен противоскользящий мат гума мобилен лепкава таблото телефон полк противоскользящий подложка за GPS MP3 мобилен телефон оформление на ?

BGN 3.00 BGN 3.02

Наличност
Налично


Мулти-функција Автомобил Анти Лизга Подлога Гума Мобилни Леплива Табла Телефон Полица Antislip Мат За GPS MP3 Мобилен Телефон за во Автомобил Стил
100% Сосема Нов.
Бои : Црна
Материјал : ПВЦ
Големина : 155*100*20mm
Оваа пропадна доказ користи најчесто во автомобили
Може да се стави вашиот клуч, очила за сонце, мобилен телефон, цигари, монети и други остатоци работи во тоа да ги спречи лизгање кога ќе се вози.
Може да се стави на мобилен телефон вертикално за да ја видите мапата кога ќе се вози, тоа е лесно да го допрете екранот на телефонот
Автомобил пропадна доказ мат е Перат & Повторно Употребливи ,Лесен за чистење, едноставно се мијат со сапун и топла вода, и повторна употреба
Тоа не е само за во автомобил пропадна доказ мат но, исто така, е автомобил декорација
Од безбедносни причини на следниве места не се погодни за инсталација :
Спречување на завеси работа ефект
Рака стојат, автоматски менувач
Стапалата на нозете
Влијаат во поглед на местото
Децата лесно допир
Пакетот Вклучува : 1pcsx Автомобил Анти Лизга Мат

Основни характеристики

Името На Цвета:
Черен
търговска марка:
Urbanroad
Вид На Материала:
Пластмаси
Вид На Материала:
ПУ (PVC)
Цвят:
Черен
feature1:
Многофункционален автомобил подплата против приплъзване
feature2:
Гума Мобилен Лош Вкус
Feature3:
Мобилен Телефон Оформление На Автомобила

Избор на клиенти