Категории

.

Категории

.

стяга решетки затягане shhworldsea кола

стяга решетки затягане shhworldsea кола

BGN 15.00 BGN 17.26

Наличност
Налично

Карактеристики : Најлон Решетката clip Length:22.7 mm Ширина:17.4 mm
пакување :
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина
Опис На Производот 1.MQO : 100pcs 2.ОЕМ Понудени 3.Брза испорака и висок квалитет 4.ние имаме повеќе од 2000kinds различни модел
Работилницата за изработка на делови
друг производ можеби ќе бидат заинтересирани во

Основни характеристики

Тип Елемент:
Закопчалката И Стяга
Вид На Материала:
Пластмаси
търговска марка:
ш-ш-ш-ш ...
Името На Модела:
6929
Тегло На Продукта:
0.002kg
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes
Дължина:
22,7 мм
Ширина:
17,4 mm

Избор на клиенти