Категории

.

Категории

.

Смяна на черупката сгъваем флип Smart Keyless Entry Remote Key Case Fob 5 бутон за VOLVO S80 S60, V70, XC70 XC90

Смяна на черупката сгъваем флип Smart Keyless Entry Remote Key Case Fob 5 бутон за VOLVO S80 S60, V70, XC70 XC90

BGN 8.00 BGN 9.98

Наличност
Налично


5 Копчето На Далечинскиот Клуч Фоб Случај За Volvo
Сосема Нов!!!!
Спецификација :
Материјал : ABS
Боја : Црна
Големина:Како на слика шоу
Батон : Пет
Карактеристики :
Висок квалитет, лесно се инсталира, трајни
Клучот нож треба да се намали од страна на локалните locksmith
Не вклучуваат електронски компоненти, u може да се стави на
оригинални електронски да го
Fitment :
Одговара за Volvo S80 2004-2006,S60 2004-2009,V70 од 2004 до 2007 година,
XC70 ОД 2004 ДО 2007 ГОДИНА,XC90 2004-2011
Пакетот вклучува : 1 x Далечинскиот Клуч Случај
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5. 1% 50. 1% 29. 6% 10. 5% 4. 7% Велика Британија Го Оценувате (Точка Пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Австралија Го Оценувате (Точка Пристигна) 21. 4% 50. 0% 14. 3% 7. 2% 7. 1% Франција Го Оценувате (Точка Пристигна) 10. 5% 28. 6% 43. 8% 10. 1% 7. 0% Германија Го Оценувате (Точка Пристигна) 11. 1% 22. 2% 30. 3% 20. 9% 15. 5% Канада Го Оценувате (Точка Пристигна) 0. 0% 47. 1% 31. 4% 17. 6% 3. 9% Шпанија Го Оценувате (Точка Пристигна) 3. 5% 25. 0% 47. 9% 12. 9% 10. 7%
Објектот се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.

Основни характеристики

търговска марка:
Автолидер
Вид На Материала:
Пластмаса
:
,,

Избор на клиенти