Категории

.

Категории

.

2 бр. / компл. автомобил-оформление на автомобила климатик изход отдушник украса украса пръстен стикер за Volkswagen vw Jetta MK6 2012-

2 бр. / компл. автомобил-оформление на автомобила климатик изход отдушник украса украса пръстен стикер за Volkswagen vw Jetta MK6 2012-

BGN 9.00 BGN 9.58

Наличност
Налично


Спецификации : Pls се Провери вашиот автомобил Стил Внимателно пред да го купат ве Молиме осигурајте се дека вашиот автомобил е стил е исто како подолу на сликата,овој производ беше сопствени направени за автомобил! Детали за производот : Услов : се со Врвен квалитет и 100% Сосема Нов(Никогаш не Се Користат или се Инсталирани) *Трета страна производ,не се оригинални! Фабриката wholesales цена ,добар квалитет гаранција Боја : како на сликата Материјал : Високо Квалитетен не ' рѓосувачки челик Пакет содржина вклучуваат : 2 парчиња/сет На двострано лепливи ленти на својот грб му овозможува да биде вметнат директно .

Основни характеристики

Тип Елемент:
Вътрешна Гипс
Височина На Продукта:
0inch
търговска марка:
EAZYZKING
Името На Модела:
JESFK2
Широчина На Елемента:
0inch
Година:
2012-2016
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Дължина На Продукта:
0inch
Вид На Материала:
неръждаема стомана
Тегло На Продукта:
0.02kg

Избор на клиенти