Категории

.

Категории

.

2017 Carbon Fiber Car Auto Remote Keyless Entry Key Case Cover Fob Holder Shell for Land Rover Discovery Jaguar Freelander

2017 Carbon Fiber Car Auto Remote Keyless Entry Key Case Cover Fob Holder Shell for Land Rover Discovery Jaguar Freelander

BGN 91.18

Наличност
Налично


Име На Производ : Далечински Авто Копче Случај
Материјал : Вистински Карбонски Влакна
Спецификација : L=6,9 см W=4.1 cm Дебелина=1.8 cm
Боја : Оригиналниот
Пакет содржи : 1 Парче Копче Случај (Клучот не е вклучен)+Деликатна Orignal Подарок Кутија
Функција : Заштитете го вашиот клуч од Нула
Сосема нов Далечински Копче Корица вклопува : Landrover Evoque Landrover Rangerover (12-15) Landrover Freelander 2(13-15 ) Landrover Discovery 4 (12-15) XE XF XJ XJL XK F-Type F-Темпо

Основни характеристики

Вид На Материала:
Дъвка
търговска марка:
LUNASBORE

Избор на клиенти