Категории

.

Категории

.

ABS запалване на двигател Старт-Стоп бутон за включване капак завърши декоративно пръстен гарнитура за Jeep Cherokee 2014-

ABS запалване на двигател Старт-Стоп бутон за включване капак завърши декоративно пръстен гарнитура за Jeep Cherokee 2014-

BGN 15.00 BGN 15.98

Наличност
Налично


Напомена : Причина листата на возила само за референца. Пред купувањето, ве молиме да се осигурате овој дел на вашиот автомобил е иста како и нашата слика шоу! Било разлики, ве молиме контактирајте со нас во вашиот удобен Она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со слики пред да конкурираат на објектот. Состојба : 100% Сосема нов Материјал : ABS пластика Лесна инсталација. Вклучува : 1pc / Еден сет Боја : Исто како слика покаже Fitment За Cherokee 2014-2016 Строги Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет загарантирана Опремени со претходно применети црвено 3 M селотејп Не дупчење или сечење е потребно. Лесна инсталација. Точно Ист како на Сликата Пакетот вклучува : 1 Pc / Еден Сет Палење Започнете Стоп Копче за Притисни Прекинувач Поклопец
1. Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2. Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Вътрешна Гипс
Височина На Продукта:
00inch
Дължина На Продукта:
00inch
търговска марка:
БАРБЕКЮ@FUKA
Името На Модела:
/
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Година:
2014-2016
Вид На Материала:
ABS пластмаса
Тегло На Продукта:
0.1kg
Широчина На Елемента:
00inch
ПОДХОДЯЩ ЗА:
Джип Чероки

Избор на клиенти