Категории

.

Категории

.

За Nissan X-Trail 2013 2014 2015 врата на мат Купата на тепиха силикагел врата слот Pad / нескользящая X-Trail межкомнатная вратата на мат Купата на тепиха

За Nissan X-Trail 2013 2014 2015 врата на мат Купата на тепиха силикагел врата слот Pad / нескользящая X-Trail межкомнатная вратата на мат Купата на тепиха

BGN 27.00 BGN 31.98

Наличност
Налично


Добредојдовте во Мојата продавница Објект Карактеристики : - не се лизга вратата чаша носителот мат портата слот подлога, заштита и одржување на вашиот автомобил во добра состојба - Против пролизгување, водоотпорен и анти-оган, намалување на бучава во внатрешноста - Различни во облик на структура, форма супер силни анти-пропадна заштитна маска - Мека и еластична гума материјал, може да биде пресврт и не-деформација - Лесно да се чисти и да ја инсталирате, точно одговара за вашиот автомобил - Анти-прашина, nonskid, impermeable, трајни да го користите за долго време
Поврзани Објекти

Основни характеристики

Името На Цвета:
синьо лого, червено лого, бял лого
търговска марка:
ABAIWAI
Вид На Материала:
Силикагел
Брой:
15шт / комплект
Цвят:
синьо /червено / бяло лого
Състояние:
100% Чисто Нов
Тип Елемент:
нескользящий мат
Модел автомобил:
X-Trail
Тегло На Продукта:
0.7 кг
Дължина На Продукта:
40
Широчина На Елемента:
12 сантиметра
Автомобили:
за nissan
Модел Година:
2013 2014 2015

Избор на клиенти