Категории

.

Категории

.

50шт найлон предната и задната врата довършителни дъска хонорар крепежни скоби 67771-12050 за 4Runner Camry, Corolla Land Cruiser Prius скоба за кола

50шт найлон предната и задната врата довършителни дъска хонорар крепежни скоби 67771-12050 за 4Runner Camry, Corolla Land Cruiser Prius скоба за кола

BGN 11.18

Наличност
Налично


Пред & Задна Врата Трим Одбор Клип Maroon Најлон Retainer Врвот на Главата Дијаметар : 13mm Средината Глава Дијаметар : 16mm Дното Глава Дијаметар : 18mm Матични Дијаметар : 9.5 mm Матични Должина : 14mm вкупна Должина : 20.5 mm Заменува : 30006620 Гео, Метро & Tracker 1989-На Заменува : 67771-12050 Celica, е корола & Previa 1990-На Пакет Вклучуваат : 50 x клипови
1. Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2. Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
7.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се
купувачот одговорност.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Закопчалката И Стяга
Името На Модела:
Рамка, Която Да Завърши Дъска Хонорар Монтажни Скоби
Височина На Продукта:
0inch
търговска марка:
БАРБЕКЮ@FUKA
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Широчина На Елемента:
0inch
Дължина На Продукта:
0inch
Тегло На Продукта:
0.1kg
Вид На Материала:
Найлон

Избор на клиенти