Категории

.

Категории

.

Направи си САМ Lock стикер автомобилни аксесоари капачка ключалка на вратата на колата за Audi A6 A7 A8 S3 S5 S6 S7 S8 SQ5 TT TTS RS5 RS6 RS7 Q3 Q5 Q7 SQ5 4шт

Направи си САМ Lock стикер автомобилни аксесоари капачка ключалка на вратата на колата за Audi A6 A7 A8 S3 S5 S6 S7 S8 SQ5 TT TTS RS5 RS6 RS7 Q3 Q5 Q7 SQ5 4шт

BGN 4.00 BGN 6.08

Наличност
Налично


DIY Заклучување Налепница Автомобил Заклучување на Вратата Покритие Одговара За Audi A6 A7 A8 S3 S5 S6 S7 S8 SQ5 TT TTS RS5 RS6 RS7 Q3 П5 Q7 SQ5 4pcs По Поставување
Опис :
1.4 компјутери по поставување
2.Направени од pp+налепница
3.лесно да се инсталира
4. Автомобил Модел : За Audi A6 A7 A8 S3 S5 S6 S7 S8 SQ5 TT TTS RS5 RS6 RS7 Q3 П5 Q7 SQ5
Функција :
1.Совршена декорација за вашиот прекрасен автомобил.
2. Hight квалитет, боја нема да се промени во 1year.
3.Намалување на бучава и вибрации при затворање на врата
4.Заштита на вашата врата Напаѓач од ' рѓа
5.Вбризгување-украсениот термопластични обезбедува супериорни сила и издржливост
6. Лесно да се инсталира .
7. Професионален дизајн, трговија на големо за извоз.
Answer : ___________________________ Note :
Сите слики се направени од вистински производи, но не се сигурни бои апсолутно ист како и стоката, бидејќи на различни материјали, снимање на животната средина, светлина, екранот и др. Ве молиме проверете ги пакет и изгледот на производи откако ќе ја прими пратката. Ве молиме контактирајте со нас ако постои било каква штета или квалитетот прашање.
Превозот :
1. Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
2. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена по исплата потврда.
3. Како сезона, ќе биде потребно подолго време да се испорача.
Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Вътрешна Гипс
търговска марка:
мучки
Името На Модела:
24847
Вид На Материала:
pp + стикер
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
Име на продукта:
стикер замъка автомобилни аксесоари
Цвят:
черна капачка ключалка на вратата на колата
ПОДХОДЯЩ ЗА:
за audi A6 A7 Q5
Предмет на:
Направи си сам точков заключване
Характеристики:
Водоустойчив и неръждаем
Автозапчасть:
Капачка Ключалка На Вратата На Колата
Защитно Покритие На Вратата На Колата:
защитно покритие крилото на замъка на колата за сигурност
комплект брави:
заключващ се капак
автомобил-стайлинг:
Защитно Покритие Крилото На Замъка
Заключване На Вратата На Колата:
покриване на вратата на колата

Избор на клиенти