Категории

.

Категории

.

Ключодържател на колата на Volkswagen Golf, EOS Scirocco Passat, Touran, Tiguan, Jetta POLO, Bora/за Skoda Octavia Fabia Superb Roomster Yeti

Ключодържател на колата на Volkswagen Golf, EOS Scirocco Passat, Touran, Tiguan, Jetta POLO, Bora/за Skoda Octavia Fabia Superb Roomster Yeti

BGN 5.00 BGN 6.38

Наличност
Налично


Спецификации : Pls се Провери вашиот автомобил Стил Внимателно пред да го купат ве Молиме осигурајте се дека вашиот автомобил е стил е исто како подолу на сликата,овој производ беше сопствени направени за автомобил! Детали за производот : Услов : се со Врвен квалитет и 100% Сосема Нов(Никогаш не Се Користат или се Инсталирани) *Трета страна производ,не се оригинални! Фабриката wholesales цена ,добар квалитет гаранција Боја : како на сликата Материјал : Високо Квалитетен алуминиумски легури Пакет содржина вклучуваат : 1pcs/сет На двострано лепливи ленти на својот грб му овозможува да биде вметнат директно .
2.Внимание :
1). Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро.
2). Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење.
3).Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии.
4).Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи и светлината,не може да се некои мали боја разлика.
5).Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига.
6)кога имате било какви прашања во врска со тоа,ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да напишеш било повратни информации на нашата веб-страница.
3.За Превозот :
Ние сме доверлив и искрен.пред да плаќаат со цел,ќе мора да ги Следат овој конвенции :
1)Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Ключодържатели За Ключове
търговска марка:
EAZYZKING
Широчина На Елемента:
0inch
специални характеристики:
Украса
Дължина На Продукта:
0inch
Диаметъра На Продукта:
0inch
Тегло На Продукта:
0g

Избор на клиенти