Категории

.

Категории

.

BANNIS Черна изкуствена кожа направи си САМ ръчно изработени покриване на волана за Citroen Triumph Old C4 C-quatre

BANNIS Черна изкуствена кожа направи си САМ ръчно изработени покриване на волана за Citroen Triumph Old C4 C-quatre

BGN 34.00 BGN 36.80

Наличност
Налично

Применливи автомобил тип : за Citroen Триумф Стариот C4 C-quatre ве Молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување. Овој производ е управниот покрие,не е воланот! Пакет содржи : 1x воланот маска, 1x игла, 1x конец, 1x напрсток, 1x двојна двострано лента, 1x scraper.

Основни характеристики

Името На Цвета:
Черна Нишка, Червена Нишка, Синя Нишка, Бяла Нишка
Тип Елемент:
Кормилни Колела И Главината На Кормилното Колело
Вид На Материала:
Кожа От Микрофибър
Тегло На Продукта:
0.3kg
Диаметъра На Продукта:
38cm
Широчина На Елемента:
14cm
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Дължина На Продукта:
24cm
Височина На Продукта:
5cm
търговска марка:
BANNIS

Избор на клиенти