Категории

.

Категории

.

Вътрешна страна на вратата чекмедже за съхранение на притежателя за Land Rover Range Rover Evoque 2012-2015 4шт

Вътрешна страна на вратата чекмедже за съхранение на притежателя за Land Rover Range Rover Evoque 2012-2015 4шт

BGN 33.00 BGN 36.80

Наличност
Налично


Внатрешната Страна На Вратата За Чување Кутија Со Држач За Land Rover Range Rover Evoque 2012-2015
Одговара За Land Rover Range Rover Evoque 2012-2015
Пред поставување на цел, ве молиме потврдете го овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !!
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Направен Од Високо П uality Пластика
Боја : Исто Како Слики Крајот на инсталацијата, ве молиме не допирајте вода во рок од 72 часа

Основни характеристики

Тип Елемент:
Вътрешна Гипс
търговска марка:
wroadavee
Името На Модела:
За Land Rover Range Rover Evoque
Височина На Продукта:
0inch
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Тегло На Продукта:
0.5kg
Година:
2012-2015
Вид На Материала:
Пластмаса
Широчина На Елемента:
0inch
Дължина На Продукта:
0inch

Избор на клиенти