Категории

.

Категории

.

Добро качество! Специални постелки за багажник за Infiniti QX70 2017-2013 водоустойчив карго подложка подложка зареждане на килими за QX70 2015,Безплатна доставка

Добро качество! Специални постелки за багажник за Infiniti QX70 2017-2013 водоустойчив карго подложка подложка зареждане на килими за QX70 2015,Безплатна доставка

BGN 226.00 BGN 364.80

Наличност
Налично


Специјални автомобили багажникот душеци за Infiniti QX70
1.Како да се избере автомобил модел ?
По нарачка, вие треба да оставите порака за вашиот автомобил модел , На пример,Мојот автомобил е : Infiniti QX70 2017 година .
Тогаш ние ќе ја испрати овој производ за вас и за вашиот автомобил.
2.Боја опции :
Боја избори 1 : Црна
Боја избори 2 : Браун
Боја избори 3 : Беж
Боја избори 4 : Црна со беж бода
Боја на избор се 5 : Црна со црвени конци
Боја на избори 6 : Вино Црвено
3.Погоден за оваа БАГАЖНИКОТ модел :
4.Детали за производот :
5.Процесот На Инсталација :
6.За Бизнис Купувачи : 1.За Нас : Добредојдовте на нашата онлајн продавница веб-сајт во прв план. Ќе најдете една неверојатна спектар на високо квалитетни евтини производи тука. нашата компанија има 5 години интернет продаде искуство. ние, исто така, се обрне повеќе внимание на нашата служба за корисници. Можете да не контактирате во било кое време и ние ќе ви ги реши проблемите за вас веднаш. 2.Плаќање : 1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Union, Money Gram . СИТЕ големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес. 2. За безбедно проблем, ве молиме потврдете го тоа откако ќе го плаќа тоа. 3.Задоволството На Клиентите : 1.Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. 2.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. 4.Превозот : Превозот Време : Откако ќе плаќање,сите објекти ќе биде предаден во рок од 7 работни дена.

Основни характеристики

Името На Цвета:
Черен, бежов, вино-червено, кафяво, черно с червено, черно с бежово
Тип Елемент:
Постелки И Килими
специални характеристики:
носят-сопротивляющся, водоустойчивый, издръжлив ,лесен за почистване, non-slip
За Марки Автомобили / Модели:
Нисан
Широчина На Елемента:
According to the car's model
Вид Подови Изтривалки:
Кожена Подложка
търговска марка:
RUIRI
Запълващ Материал:
Натурално Влакно
Тегло На Продукта:
3kg
Дължина На Продукта:
According to the car's model
Височина На Продукта:
According to the car's model
Името На Модела:
I-QX70-A1
Вид На Материала:
изкуствена кожа
Продуктът включва:
мат хобота + задни мат + 2 тепиха страни

Избор на клиенти