Категории

.

Категории

.

LOEN 1PCS High Quality Space Memory Foam Car Lumbar Support Pillow Auto Neck Pillow облегалката за глава Лумбална възглавница възглавница плат

LOEN 1PCS High Quality Space Memory Foam Car Lumbar Support Pillow Auto Neck Pillow облегалката за глава Лумбална възглавница възглавница плат

BGN 17.00 BGN 26.56

Наличност
Налично

Карактеристики :
1. Еколошки
2. Простор за мемориска пена,мали дупки дише ткаенини
3. Издржливи и не бледнее
Пакет се вклучени : 1 КОМПЈУТЕР Мемориска Пена Перница
Топло совети : кафеав ЛОГОТО е стар verison ЛОГОТО; сива ЛОГОТО е нов verison ЛОГО. Ние ги испратите на сива ЛОГОТО перница сега.
1. Подготовка на Време : ние треба 5-10 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
2. Ако не сте добиле вашата пратка кога заштитата време е речиси се истрошија, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
За Царина
Царина е надвор од нашата контрола ние не може да гарантира без данок на плаќање и нема да сноси никакви даночни такса.Искрено се извинуваме за сите непријатности предизвикани.
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат, или тоа ќе го испратите на вашиот локален поштата, тогаш треба да ги превземете вашите предмети со твоите следење на број и вашите лични ID.
Гуангжу Vista Авто Додатоци Ограничени не се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност. Така на квалитетот е загарантирана. Исто така, имаме ОК тим да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас. Но вие не треба да се потврди големина внимателно пред да ги купите ( големината информации ќе се покаже подолу секој предмети ).
Враќање & Размена настава
Внимание : не можеме да го прифати размена или поништување по вашата нарачка е испраќаат.

Основни характеристики

Материал:
Натурално Влакно
Запълващ Материал:
Натурално Влакно
търговска марка:
Loen
Марка На Автомобила:
Универсални Автомобили
Продукт:
TY312005
пълнител материал:
Пространствена памет

Избор на клиенти