Категории

.

Категории

.

4шт вътрешна алуминиева врата на звука на високоговорителя панел на кутията окото апликации матирана рамка украса за Jeep Cherokee 2014 оформление на автомобила

4шт вътрешна алуминиева врата на звука на високоговорителя панел на кутията окото апликации матирана рамка украса за Jeep Cherokee 2014 оформление на автомобила

BGN 65.00 BGN 70.38

Наличност
Налично


Напомена : Причина листата на возила само за референца. Пред купувањето, ве молиме да се осигурате овој дел на вашиот автомобил е иста како и нашата слика шоу! Било разлики, ве молиме контактирајте со нас во вашиот удобен. Она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со слики пред да конкурираат на објектот. Состојба : 100% Сосема нов и Добар квалитет Материјал : Алуминиум Легура Лесна инсталација. Вклучува : 4pcs / еден Сет Боја : Исто како слика покаже Одговара на Cherokee 2014 2015 2016 Година Функција : Строга Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет загарантирана . Тоа е многу убаво да ги красат вашата кола и да се прави повеќе мода! Лесно клип во инсталацијата со Само-Лепило 3 M Лента, без Дупчење. Настава : Оваа ставка не доаѓаат со упатство за инсталација на Пакетот вклучува : 4 Pcs / Set Вратата Говорникот Покрие Скратува
1. Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2. Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Вътрешна Гипс
Вид На Материала:
Алуминий
търговска марка:
БАРБЕКЮ@FUKA
Името На Модела:
/
Година:
2014
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Тегло На Продукта:
0.1kg
Височина На Продукта:
0inch
Широчина На Елемента:
0inch
Дължина На Продукта:
0inch
ПОДХОДЯЩ ЗА:
Джип Чероки

Избор на клиенти