Категории

.

Категории

.

BANNIS Черна изкуствена кожа направи си САМ ръчно изработени покриване на волана за Citroen Elysee c-elysee Citroen Xsara Picasso

BANNIS Черна изкуствена кожа направи си САМ ръчно изработени покриване на волана за Citroen Elysee c-elysee Citroen Xsara Picasso

BGN 34.00 BGN 36.80

Наличност
Налично

Применливи автомобил тип : за Citroen c Elysee/за Citroen Xsara Picasso ве Молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување. Овој производ е управниот покрие,не е воланот! Пакет содржи : 1x воланот маска, 1x игла, 1x конец, 1x напрсток, 1x двојна двострано лента, 1x scraper.

Основни характеристики

Името На Цвета:
Черна Нишка, Червена Нишка, Синя Нишка, Бяла Нишка
Тип Елемент:
Кормилни Колела И Главината На Кормилното Колело
Вид На Материала:
Кожа От Микрофибър
Тегло На Продукта:
0.3kg
Диаметъра На Продукта:
38cm
Широчина На Елемента:
14cm
Височина На Продукта:
6cm
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Дължина На Продукта:
24cm
търговска марка:
BANNIS

Избор на клиенти