Категории

.

Категории

.

EACHE 22 mm неръждаема стомана телени мрежи часовници гривна каишка за часовник с високо качество 316 неръждаема стомана, 20 mm 24мм сребро черен каишка за часовник

EACHE 22 mm неръждаема стомана телени мрежи часовници гривна каишка за часовник с високо качество 316 неръждаема стомана, 20 mm 24мм сребро черен каишка за часовник

BGN 19.00 BGN 20.78

Наличност
Налично

WATCHBAND
Добредојдовте во мојата продавница (*^_^*)
Опис на Објектот : SSM12 Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја Црна & Сребрена Дизајн Класичната Дебелина Кол : 12mm ,Дебелина 3мм ОЕМ Да Пакет : Watchband*1 Пролет барови*2 Пролет бар смена*1 Боја Разлика :
Кожа е Природа,Па може да има некои боја разлика на готови бенд, бидејќи различни серии на кожни ние купи (мала разлика),ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере ако се обрне внимание на тоа сериозно ,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите за да го прашам за моменталната фотографија.
Answer : ___________________________ Note : светлина и резолуција на екранот и други причини, слики и објекти може малку боја разлика, ве молиме во вид преовладува.
Превозот Предмети ќе бидат испратени во рок од 72 часа кога системот потврдена вашата нарачка (со Исклучок на викенди и државни празници) Општо земено, ние Само го прифати Кина пост регистрирани воздух mail .
За САД и Канада ,кога вашата нарачка повеќе од 10 ние ќе ја испрати преку E-пакет .
Ако ви треба други превозот начини како ЕМС DHL ,SF ,Fedex и слично ,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе провери превозот цена за вас. Проценка на превозот време со Кина Пост Воздух Mail (Пр. земја ) во САД или Канада : 15-25 дена До Европа Countrys : 15-25days Да Русија : 25-40days Да Бразил : 30-50days
Услуги на клиентите (Прашања подолу )
Прашање : Ако не Сте добиле парцела во време
Одговор : ве Молиме контактирајте со нашата служба за корисници ,што ќе ви помогне да ги следите и да знаете следење на напредокот ,или можете да ги пратите од нив во www.17track.net
Прашање : Кога ќе се добие погрешен производи, како и погрешна боја ,погрешна големина
Одговор : Прво, ние сме многу жал ми е за грешка ,ве Молиме контактирајте со нашата служба за корисници за да се потврди ако ние треба да се испрати вистинската бендот повторно или други надоместоци мислења.

Основни характеристики

Широчина На Лентата:
20 mm, 22мм, 24мм
Тип Елемент:
Въжета за часа
Вид На Материала На Лентата:
неръждаема стомана
търговска марка:
EACHE
Състояние:
Нов с бирками
Тип Обков:
ключалката на кутията
Номер На Модела:
SSM12
Дължината На Лентата:
180мм
Цвят:
Черен, сребрист
Материал:
3.5 мм
Размер На Лентата:
20 mm 22мм 24мм
is_customized:
Yes
Дължината На Лентата:
180мм

Избор на клиенти