Категории

.

Категории

.

Мъжете черна каишка 1бр високо качество естествена кожа НАТО каишка за часовник и каишка 20 mm 22мм 24мм 26мм с черна катарама

Мъжете черна каишка 1бр високо качество естествена кожа НАТО каишка за часовник и каишка 20 mm 22мм 24мм 26мм с черна катарама

BGN 22.24

Наличност
Налично

Answer : ___________________________ Note : врвка за околу обемот поголема од 19.5 cm пријател, не може да биде соодветен за оваа рака. Ве молиме внимателно да се сними. За Нашата Услуга : Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо. Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас. Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,pls ни даде позитивни повратни информации и разумни совети,додавајќи нашата продавница во собирање и шопинг количка .ние може да понуди повеќе попуст за вас. Со Почит. Внимание За Руски Пријатели : 1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање. : ) 2. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава. Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати! 3. Ние не сме одговорни за ВАШАТА ГРЕШКА.
Befor ќе го купите, ве молиме да дознаете што големината не ви треба.

Основни характеристики

Широчина На Лентата:
20 mm, 22мм, 24мм, 26мм
Тип Елемент:
Въжета за часа
търговска марка:
Лукени
Тип Обков:
Обтегач
Вид На Материала На Лентата:
Кожа
Състояние:
Нов, без етикет
Номер На Модела:
Въжета за часа на НАТО
Дължината На Лентата:
30СМ

Избор на клиенти