Категории

.

Категории

.

Ултра луксозен модел зелен немски безшумен двигател моталка часа,2+0 класическа моталка часа

Ултра луксозен модел зелен немски безшумен двигател моталка часа,2+0 класическа моталка часа

BGN 75.98

Наличност
Налично

Ултра Луксузни Сликарство Зелена германски Тивок мотор Види Winder,2+0 Класичната Види Winder
Опис :
ДЕЛУКС Автоматско Дрво Види Winder за 2 Часовници .
Солидна Парична Казна Реално Тешко Дрво
Зелена боја Paiting Дрво.
Крем боја Сомот внатрешни работи и Крем Боја на Кожа Мека Меморија Форма Види Перница (ќе ги собере сите големина часовници) .
Квалитет на механизам за заклучување за да ги задржи вашите часовници безбедно
Бренд Нови & Врвен Квалитет
Димензија : 7.5" широк x 7.5" длабоко x 7.75" висока.
4 пред-програма за ликвидација settings (bi-directional)
Работи на ЕДНОНАСОЧЕН батерии (не се вклучени) или на AC адаптерот (се вклучено)
Пакет се вклучени
види winder x 1
AC адаптер x 1

Основни характеристики

търговска марка:
WRTOR
Цвят:
Зелени
Състояние:
Нов, без етикет
Диаметъра На Продукта:
19cm
Височина На Продукта:
19cm
Дължина На Продукта:
19cm
Тегло На Продукта:
1500g
Номер На Модела:
Моталка дървени часа 2+0
Материал:
Дървен
Широчина На Елемента:
19cm
Тип Елемент:
Навиване На Часовници
Характеристика:
Снимка На Зелена 2+0 Моталка Часа
Функция:
моталка часа

Избор на клиенти