Категории

.

Категории

.

Висококачествена Проекторная крушка SP-LAMP-041 за INFOCUS A3100 / A3300 / IN3102 / IN3106 / с японски оригинален горелка Phoenix

Висококачествена Проекторная крушка SP-LAMP-041 за INFOCUS A3100 / A3300 / IN3102 / IN3106 / с японски оригинален горелка Phoenix

BGN 109.00 BGN 115.20

Наличност
Налично


Висок Квалитет на Проектор Светилка SP-ЛАМБА-041 за INFOCUS A3100 / A3300 / IN3102 / IN3106 / IN3900 / IN3902 / IN3904 Со Јапонија Феникс Оригинални Светилка Режач 1)Дел број : СП-ЛАМБА-041
2)Светилка за INFOCUS A3100 / A3300 / IN3102 / IN3106 / IN3900 / IN3902 / IN3904
3)Светилка тип : Висок Квалитет на Проектор Сијалица Со Јапонија Феникс Оригинални Светилка Режач
4)го Оценувате моќ : 230 W
5) Lamplife : >2000h
6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома
7)Гаранција : 5 месеци
8)Слика/Слики
Пакување
1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена. 12/24/36 кутии во 1 картон.
Превозот
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
e Packet
5-15 дена
Бесплатен превозот во САД
DHL,FEDEX,UPS-ОТ
4-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
7-15 дена
Најдобар начин за руската Федерација
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен, Кога не се итни, можете да изберете.
Напомена :
1.Превозот цена не ги вклучува купувачот увоз даночни или други давачки.
2. На следење на број, ќе бидат доставени до купувачот на интернет во време.
3. Купувачот треба да се провери пакување кога packege пристигнат.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Гарантен Рок :
Размена - Купувачот испрати светилка/светилки назад кон нас или да магацин во АМЕРИКА.Превозот на товар го носат од страна на купувачот
Нови светилка/светилки ќе треба да се купувачот Превозот на товар го носат од нас.
Наплата - Купувачот испрати светилка/светилки назад кон нас или да магацин во АМЕРИКА.Превозот на товар го носат од страна на купувачот.
Плаќањето ќе враќање на парите на купувачот.
Гаранцијата не опфаќа нормално оштетувања или дефекти предизвикани од несоодветна инсталација или употреба на производот во било начин, освен што се наменети и наведени од страна на производителот .

Основни характеристики

Номер На Модела:
SP-ЛАМПА-041
търговска марка:
Inmoul
Напрежение:
85-265V
Приложение:
Търговски
документ:
CE
Характеристики:
Лампа с корпус
Средният живот (ч):
2500

Избор на клиенти