Категории

.

Категории

.

Et-LAV300 подмяна съвместима лампата за използване на проектор на PANASONIC PT-VW345NZPT-VW340Z/PT-VX415NZ/PT-VX410Z/PT-VX42Z

Et-LAV300 подмяна съвместима лампата за използване на проектор на PANASONIC PT-VW345NZPT-VW340Z/PT-VX415NZ/PT-VX410Z/PT-VX42Z

BGN 63.00 BGN 72.00

Наличност
Налично


Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : Ањо-Светилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : ЕТ-LAV300 Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 2000-3000 Номинална Моќност : NSHA
Ви благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг.

Основни характеристики

търговска марка:
АВО
Номер На Модела:
ET-LAV300

Избор на клиенти