Категории

.

Категории

.

Goxawee 24pcs абразивни инструменти четка Dremel аксесоари за инструменти полска четка мини-Размонтированная абразивная четка колелото 19 мм и 2 елемента дорник

Goxawee 24pcs абразивни инструменти четка Dremel аксесоари за инструменти полска четка мини-Размонтированная абразивная четка колелото 19 мм и 2 елемента дорник

BGN 10.00 BGN 15.98

Наличност
Налично


Денес се Занимава Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : US$ 16.29 US$ 2.03 US$ 2.7 US$ 29.12 US$ 2.99 US$ 3.46
GOXAWEE 24pcs Абразивни Алатки Четка Dremel Алатка Додатоци полски Четка Мини Unmounted Абразивни Четка Тркала 19mm & 3pcs Mandrels
Четка Кол : 19mm
Материјал :
Црна Наежвам - Тешко
Браун Коњ - Среден
Бела Коза Коса - Мека
Сива Коза Коса - Мека
Mandrel месо тело : 2.35 mm
Пакет : 24pcs полирање четка и 2 парчиња mandrels
Над Датумот на Породување е применливо за повеќето случаи,Сепак понекогаш парцели може да биде одложен за одмор,фестивал, лошите временски услови ,обичај ,Итн,Покрај Изразат испорака начин може да имаат даночни дилеми,Во оние случај, вашето разбирање и соработка, е високо ценета
Сега, ако ги купите нашите производи, ни даде 5 ѕвезди повратни информации и да ги споделите на вашата социјална мрежа седат, како што се facebook, twitter, VK, instagram, Youtube и др. Испраќање на екранот за нас, ќе добиете $2 купони.
Среќен Шопинг онлајн !
Мини Вежба Алатки се Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : US$ 22.46 US$ 1.01 US$ 2.02 US$ 2.55 US$ 2.44 US$ 8.32

Основни характеристики

Цвят:
Кафявия кон 24шт, бяла коза мека 24шт, сиво Коза мека 24шт, твърда четина 24шт
Номер На Модела:
БК-8035/8036/8037/8038/8039
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Тип:
Абразивен Диск
търговска марка:
ГОКСАВИ
Име:
Полиращи Щеточные Дискове
използвайте за:
Мотор Дремеля
номер на продукта:
БК-8035/8036/8037/8038/8039
Тип1:
инструменти за полиране
Тип 2:
въртящи се инструменти
тип4:
Абразивни Инструменти
тип5:
аксесоари за въртящи се инструменти
Тип 6:
аксесоари за тренировки
Тип 7:
Абразивни Инструменти
Размер:
19MM

Избор на клиенти